ورود |عضويت
جمعه 15 فروردین ماه 1399

اطلاعیه های  بخش کشاورزی

  اطلاعيه ها
هشدار فوری سیل - سه شنبه 06 اسفند ماه 1398
با ورود سامانه بارشي جديد از عصر امروز و احتمال وقوع سيل در مناطق غربي ،جنوبي و شمالي استان با شدت زياد (شهرستانهاي غربي بويژه فريدونشهر و بوئين مياندشت با پيش بيني بارش 150 ميليمتر، شهرستانهاي جنوبي با پيش بيني 50 ميليمتر همراه با شدت باد با سرعت 80 كيلومتر در ساعت و ساير شهرستانها با شدت كمتر) مقتضي است اقدامات پيشگيرانه درخصوص جلوگيري از خسارت سيل وساير عمليات پيشگيرانه صورت پذيرد.  

اطلاعیه پخش برنامه تلویزیونی کوشش و رویش
عنوان برنامه : مدیریت کشت گلخانه (برداشت، بسته بندی ، بازاریابی) زمان پخش چهارشنبه مورخ 7 اسفند 1398 ساعت 20:30 از شبکه اصفهان تکرار برنامه : پنجشنبه مورخ 8 اسفند 1398 ساعت 8:30 ازشبکه اصفهان  

اطلاعیه مهم -پلاک کوبی دام - سه شنبه 15 بهمن ماه 1398
دامداران گرامی ،با توجه به اینکه از تاریخ 98/11/15 بارگیری ، تردد و کشتار دامهای فاقد پلاک 15 رقمی ممنوع می باشد جهت پلاک کوبی دامهای خود به شرکت تعاونی دامداران مراجعه نمایید.  

قابل توجه کشاورزان
قابل توجه متقاضیان محترم جهت دریافت سوخت در سامانه جدیدhttp://newtejaratasan.niopdc.ir ثبت نام نموده و پس از دریافت کد رهیگیری و رمز عبور با مراجعه مجدد به سامانه ابتدا کاربرد تعریف کرده و سپس اقدام به ثبت درخواست جدید نمایند.  

اطلاعیه طرح ملی هویت گذاری و پلاک کوبی دام کشور - سه شنبه 10 دی ماه 1398
قابل توجه کلیه دامداران عزیز، به اطلاع دامداران گرامی می رساند : به منظور شناسایی دام های موجود ، ثبت اطلاعات دام و دامدار ، جابجایی کنترل شده دام و نهایتا مبارزه با قاچاق دام زنده ، طرح هویت گذاری دام ، برآورد تولیدات دامی ، دام کوچک و بزرگ در سالجاری اجباری شده است. شایسته است دامداران عزیز جهت بهره مندی از مزایای طرح و استفاده از خدمات سازمان های جهادکشاورزی و سایر ادارات نسبت به پلاک کوبی دام های خود با استفاده از پلاک گوش های استاندارد تهیه شده توسط مراکز مجاز پلاک کوبی در اسرع وقت اقدام نمایند در غیر اینصورت دام های بدون پلاک کوبی و هویت گذاری مصداق بارز قاچاق دام بوده و برابر ضوابط قانونی رفتار خواهد شد. لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر به مراکز جهادکشاورزی مراجعه و از جزئیات عملیات اجرایی طرح مطلع گردند.  

اطلاعیه بیمه محصولات کشاورزی
تعداد محصولات تحت پوشش بیمه محصولات کشاورزی استان   بيشتر...

قابل توجه کشاورزان و گلخانه داران محترم - شنبه 25 آبان ماه 1398
سوخت مایع گلخانه ها- با عنايت به ارتباط سامانه نيو تجارت آسان با سامانه پنجره واحد، از اين پس تمامي درخواستهاي دريافت سوخت مايع براي آن دسته از گلخانه هائي كه به دليل عدم امكان گازرساني الزام به استفاده از سوخت مايع دارند صرفاً با ارتباطي كه به سامانه پنجره واحد صدور مجوز ها پيدا كرده است بايد تاييد و مورد اقدام قرار گيرد و بدين منظور ضروري است گلخانه دار حتماً داراي پروانه بهره برداري باشد تا جهت جلوگيري از وقفه در فعاليت توليد گلخانه به لحاظ تامين سوخت مايع و نارضايتي متقاضيان، در اسرع وقت جهت اخذ پروانه بهره برداري در هر ميزان از سطح گلخانه احداث شده اقدام نموده و سوخت خود را مطابق مسير قانوني تعريف شده دريافت نمايند  

ثبت نام تسهیلات در سامانه سیتا
قابل توجه کشاورزان محترم ، در راستای ایجاد اشتغال جدید و رونق تولید در بخش کشاورزی شهرستان مبارکه ثبت نام تسهیلات در سامانه سیتا در حال انجام می باشد . اصلاح الگوی کشت بر مبنای کشت های گلخانه ای وکشت گیاهان دارویی با نیاز آبی کم و ارزش اقتصادی بالا از جمله مهمترین اهداف توزیع تسهیلات می باشد. افرادیکه اقدام به ثبت نام در سامانه مذکور طبق شرایط و ضوابط مربوطه را بنمایند ، در صورت تامین اعتبار تسهیلات در اولویت پرداخت خواهند بود.برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد طرح و برنامه شهرستان سرکار خانم صائب تماس بگیرید.  

توصیه های فنی  بخش کشاورزی

  توصیه های فنی
قابل توجه باغداران و متقاضیان احداث باغ
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...   بيشتر...

قابل توجه تولیدکنندگان و عرضه کنندگان نهال
در راستای تولید قانونمند و ارائه نهال سالم و به منظور جلوگیری از اشاعه آفات و بیماری های نباتی و ایجاد خسارت های غیرقابل جبران برای باغداران و براساس ماده 7 قانون ثبت ارقام و گواهی بذر نهال مصوب مجلس شورای اسلامی ، تولید و عرضه نهال بدون مجوز ممنوع می باشد.  

کشاورزان محترم :
با راه اندازي سامانه پيام كوتاه ثبت كود توسط موسسه تحقيقات خاك و آب، خريداران انواع مواد كودي براي اطمينان از اصالت كودهاي خريداري شده مي توانند شماره ثبت برچسب روي بسته كود را به شماره 3000646424 پيامك نمايند.  

  كاربران بر خط
عضويت عضويت:
Latest New User آخرين:
New Today ورودي امروز: 0
New Yesterday ورودي ديروز: 0
Overall Users در مجموع : 455

كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 17
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 17

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1263335
Visitors بازديد هاي امروز: 53
Visitors بازديد هاي ديروز: 520

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1399/01/15 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مبارکه
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا